Çatılar, bir evin en önemli bileşenlerinden biridir. Bir binayı kar, yağmur, rüzgar , soğuk ve sıcak gibi mevsimsel olumsuzluklara karşı koruyan, estetik ve sağlamlığın yanında bina ömrünü uzatan ve etkileyen yapı elemanıdır. Çatılar modellerine, kaplama çeşitlerine, eğimlerine göre, farklılıklar gösterirler.

EDDE Mühendislik yaptığı çalışmalarda çatı yapımı, çatı kaplama, su ve ısı yalıtımı, çatı aktarma, kiremit değişim işlemleri yapılmaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz çatınız için gerekli incelemeleri yapar. Sorun odaklı çözüm alternatifleri sunar.

Uygun Fiyat, Kaliteli işçilik, Garantili Çözümleri Size Ulaştırır.

ÇÖZÜMLERİMİZ

ÇATI İZOLASYON

ÇATI YALITIMININ FAYDALARI

Kış aylarında artan ısı kaybını önlemek amacıyla yapılan ısı yalıtımı, yaz aylarında ise artan ısı girişini engellemek amacıyla uygulanmaktadır. Doğalgaz faturalarını doğrudan etkiler. Isı kaybını yaklaşık olarak yüzde 20 ila yüzde 25 oranlarında önlemek demek, bu oranlarda faturalara yansıyan ısı kaybını önlemek olacaktır.

Kullanılan malzemeler: Camyünü, Taşyünü, Ekstrüde Polistren, Ekspande Polistren, Poliüretan

PERGOLA TENTE SİSTEMLERİ


Pergola Tente
 Modellerimiz Alman üretimi, alev yürütmez ve %100 su geçirmez mimari blackout membran kumaş, maksimum stabilite ve sıcaklık, nem ve kir direnci sağlıyor. Üretim teknolojisi ile eşit esneme özelliğine sahip ve torbalanma yapmıyor.

Gelişmiş su olukları sayesinde su hızlı bir şekilde transfer ediliyor.Rüzgara ve doğal afetlere dayanıklılığı yüksek malzeme kullanılarak imal ettiğimiz pergola motorlu sistem tenteler kullanım kolaylıkları ile de dikkat çekiyor uzaktan kumanda sayesinde istediğiniz kadar açıp kapanabilen sistem spot ışık sistemi ile de ortama ayrı bir hava katmaktadır.